Nr katalogowy: 105

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 105

Plaża w Rio, 1947

akwarela, papier; 31,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski. / Rio - 1947. (ołówkiem)