Nr katalogowy: 21

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 21

Scena z Antygony

piórko, tusz, akwarela, papier;
23 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Malczewski
Cena sprzedaży 6 300 zł