Nr katalogowy: 908

Nr katalogowy: 908

Stolik pomocniczy w stylu Ludwika Filipa

konstrukcja - olcha, orzech; fornir - orzech;
intarsje - orzech, jawor, mahoń, palisander;
Galicja - Polska Południowo-wschodnia(?),4 ćw. XIX w.