Nr katalogowy: 133

Leon LEWKOWICZ (1888 lub 1890-1950)

Nr katalogowy: 133

Chłopiec

olej, sklejka; 29,5 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: Leon Lewkowicz