Nr katalogowy: 105

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 105

Las

akwarela, papier; 47 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Serafin (ołówkiem)
Cena sprzedaży 2 500 zł