Nr katalogowy: 132

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 132

Martwa natura z kwiatami, maską i fletem

olej, płótno, 67 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Menkes
na odwrocie powtórzenie sygnatury