Nr katalogowy: 131

Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)

Nr katalogowy: 131

Kwiaty w wazonie

olej, płótno,
30 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: Zofia Albinowska