Nr katalogowy: 124

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 124

Portret młodej kobiety z różą, 1909

olej, tektura, 72,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: J Malczewski 1909