Nr katalogowy: 121

Sylweriusz SASKI (1863-1954)

Nr katalogowy: 121

Portret kobiety, 1930

olej, płótno;
52 x 37,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Sylw. Saski / 1930