Nr katalogowy: 120

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 120

Dama w kapeluszu - projekt plakatu

olej, tektura; 49 x 35,5 cm;
sygn. u dołu: A. Karpiński