Nr katalogowy: 119

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 119

Scena z Polesia, ok. 1915

akwarela, papier; 34,5 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: jFałat / Polesie
na odwrocie: Pejzaż z Bystrej - szkic