Nr katalogowy: 116

Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)

Nr katalogowy: 116

Kościółek w Dębnie, 1984

akwarela, papier;
42 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Antoni Chrzanowski / Dębno 1984