Nr katalogowy: 112

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 112

Dworek

akwarela, papier,
7,5 x 10,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA