Nr katalogowy: 105

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Nr katalogowy: 105

Pejzaż górski, przed 1939

akwarela, gwasz, papier;
36,5 x 53 cm;
sygn. p. d. (ołówkiem): KMackiewicz