Nr katalogowy: 840

Nr katalogowy: 840

Skrzynia barokowa

konstrukcja - dębina, intarsje - czarny dąb,
orzech; okucia - stal cynkowana;
Polska Północna, (Elbląg?), 2 poł. XVIII w.