Nr katalogowy: 839

Nr katalogowy: 839

Kufer barokowy

konstrukcja - sosna; fornir - jesion, śliwka,
intarsje - buczyna podpalana; okucia - stal, mosiądz;
Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w.