Nr katalogowy: 122

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 122

Pejzaż jesienny, 1907

olej, płótno; 75 x 108 cm;
sygn. i dat. p. d.: JÓZEF RAPACKI 1907 rok / Kraków