Nr katalogowy: 109

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 109

Trudny wybór

akwarela, piórko, tusz, papier;
24 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: maja