Nr katalogowy: 919

Nr katalogowy: 919

Szafka kątowa klasycystyczna

konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - mahoń;
intarsje - drewno drzewa owocowego (grusza?);
Polska (?), koniec XVIII w. lub pocz. XIX w.