Nr katalogowy: 917

Nr katalogowy: 917

Komoda klasycystyczna, intarsjowana

konstrukcja sosnowa, okleiny czereśniowe,
intarsje z brzozy, oliwki, orzecha, drewna barwionego,
czernionego dębu; Europa Środkowa, pocz. XIX w.