Nr katalogowy: 166

Philip LASZLO DE LOMBOS (1869-1937)

Nr katalogowy: 166

Portret damy w czarnym kapeluszu, 1911

olej, tektura; 87 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PA. Laszlo / Berlin 1911 / ...."