Nr katalogowy: 158

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 158

Konie na popasie, 1976

olej, płótno; 65,5 x 93,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek - 76