Nr katalogowy: 157

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 157

W drodze na targ koński

olej, płótno; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: Cz. Wasilewski