Nr katalogowy: 155

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 155

Portret podwójny - Mężczyźni, 1930

olej, płótno; 35 x 50,5 cm
sygn. i dat. l. g.: 1930 / Wlastimil Hofman