Nr katalogowy: 151

Maria z Kossaków PAWLIKOWSKA JASNORZEWSKA

Nr katalogowy: 151

Przyjaciele, 1938

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. Pawlikowska;