Nr katalogowy: 132

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 132

Pejzaż podkrakowski, 1929

olej, sklejka; 59 x 79,5 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek 929.