Nr katalogowy: 122

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 122

Pejzaż górski

akwarela, papier, 37 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem)