Nr katalogowy: 113

Henryk SAJDAK (1905-1995)

Nr katalogowy: 113

Widok na Sukiennice w Krakowie

akwarela, papier;
18,8 x 23,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Sajdak