Nr katalogowy: 110

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 110

Pejzaż z Bystrej, 1919

akwarela, papier jasnobrązowy,
32,5 x 65,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: jFałat / Bystra 1919