Nr katalogowy: 108

Tadeusz POPIEL (1863-1913)

Nr katalogowy: 108

Morze, 1896

akwarela, papier; 25 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: TPopiel;
data p. d.: 1896