Nr katalogowy: 106

Karol STOBIECKI (1908-1970)

Nr katalogowy: 106

Dragon na koniu - z cyklu umundurowanie wojska polskiego

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 30, 5 x 21,8 cm;
sygn. p. d.: Karol Stobiecki