Nr katalogowy: 103

Stanisław DZIEMAŃSKI (1897-1962)

Nr katalogowy: 103

Szałasy na Hali Gąsienicowej, 1931

gwasz, akwarela, karton; 17 x 33 cm;
sygn. p. d.: ST. DZIEMAŃSKI;