Nr katalogowy: 11

Konstanty BRANDEL (1880-1970)

Nr katalogowy: 11

Krajobraz z Zadusznik w lipowskim, zagajnik, 1913

akwaforta, papier; 5,8 x 8,6 cm;
sygn. p. d.: Brandel (ołówkiem, słabo czytelne)