Nr katalogowy: 1

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 1

Western, 1971

olej, płótno; 150 x 150 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Estymacja 220 000 zł – 260 000 zł