Nr katalogowy: 411

Nr katalogowy: 411

Św. Anna z małą Marią

drewno nieokreślonego gatunku, polichromowane i złocone; Południowa Francja (?), Hiszpania (?), Portugalia (?), 2. poł. XIX w. (?)