Nr katalogowy: 273

Malarz nieokreślony niemiecki?, pocz. XX w.

Nr katalogowy: 273

Chrzest w Jordanie

olej, płótno (dublowane?), 72,5 x 99 cm; na odwrocie, na krośnie stempel składu materiałów malarskich L. A. SCHROETER & CO z Charlottenburga