Nr katalogowy: 262

Stanisław K. SZYKIER-SIEKIERZ (1860-1895)

Nr katalogowy: 262

Studium pejzażu antycznego

olej, deska, 38,5 x 19 cm; sygn. p.d.: SZYKIER SIEKIERZ