Nr katalogowy: 257

Stanisław PODGÓRSKI (1882-1964)

Nr katalogowy: 257

Portret młodej kobiety, 1927

olej, sklejka, 119,5 x 70,5 cm; sygn. l. d.: Stanisław Podgórski / Kalisz 1927