Nr katalogowy: 231

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 231

Polska w okowach

- Legionista Złotowski ze Lwowa, 1916; olej, płótno, 128 x 100 cm; sygn. l. g.: Vlastimil Hofmann/ Praga 1916