Nr katalogowy: 230

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 230

Portret generała Bijaka, ok. 1890

olej, płótno, 44,5 x 30,5 cm; sygn. z prawej strony po środku: J. Malczewski