Nr katalogowy: 224

Stefan MODZELEWSKI (1889-1947)

Nr katalogowy: 224

Dziewczyna przy oknie

olej, tektura, 68 x 48 cm (w świetle oprawy); sygn. p. g.: StModzelewski