Nr katalogowy: 223

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 223

Żniwiarze

tempera, pł no dublowane, 72,5 x 91 cm; sygn. p. d.: Z. STRYIEŃSKA