Nr katalogowy: 222

Michaił STEINBERG (ur. 1933)

Nr katalogowy: 222

Skrzypek z rodziną

olej, płyta, wym.78 x 61 cm; sygn. p.d.: 67 r SZ M F (cyrylicą)