Nr katalogowy: 220

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 220

Portret Boya Żeleńskiego

olej, płótno, 57,5 x 70 cm; sygn. p. g.: Pu Tadeuszowi / LWyczół / 909.