Nr katalogowy: 212

Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

Nr katalogowy: 212

Wnętrze salonu, ok. 1905

akwarela na podrysowaniu oł kiem, papier kremowy, 24 x 33,5 cm (w świetle oprawy) sygn. l. d.: A. Karpiński