Nr katalogowy: 205

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 205

Panna młoda wsiadająca do powozu, 1976

tusz, akwarela, papier kremowy, 35,5 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: 19AU76