Nr katalogowy: 204

Eugeniusz EIBISCH (1895 - 1987)

Nr katalogowy: 204

Postać siedząca

akwarela, papier, 38,7 x 26,7 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Eibisch (ołówkiem, wzdłuż krawędzi)