Nr katalogowy: 106

Piotr STACHIEWICZ (1858-1930)

Nr katalogowy: 106

Matka Boża Opiekunka zagubionych dzieci

litografia, papier żeberkowy INGRES, 31 x 42,5 cm; sygn. na dole, na płycie: P. STACHIEWICZ