Nr katalogowy: 209

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 209

Widok Mougins, 1941

piórko, tusz, akwarela, papier żeberkowy, 30 x 47 cm; sygn. p. d.: Hayden/ Mougins 41