Nr katalogowy: 202

Feliks SZEWCZYK (1863-1932)

Nr katalogowy: 202

Scena z Kresów - Kobiety piorące w rzece

akwarela, tektura, 38 x 55 cm; sygn. p. d.: F. Szewczyk